Kontakt

Ledningsgrupp

Sören Ylenfors – Jönköping. soren.ylenfors@gmail.com Ordförande
Lisa Liljedahl – Hillerstorp. liljedahl.lisa@gmail.com
Samuel Fors – Göteborg. samuel_fredriksson@hotmail.com SAU-styrelsen
Karin Åkesson – Jönköping. k.akesson@telia.com
Mats Persson – Forserum. mats@stipro.se
Jacob Carlzon – SAU. jacob.carlzon@sau.nu Generalsekreterare
Sara Vittgård – Musikkonsulent SAU. sara.vittgard@sau.nu
Andreas Joakimson – SAU. andreas@ungtro.com Projektledare

Programgrupp

Jonatan Hämäläinen – Göteborg. jonatan.ham@gmail.com
Daniel Wramhult – Forserum. wramhult@gmail.com
Sara Vittgård – Musikkonsulent SAU. sara.vittgard@sau.nu
Jonathan Petersson – Örebro.
Kristina Gustavsson – Habo.
Karolina Sturesson – Jönköping.
Rebecka Jakobsson – Jönköping.
Ida Ylenfors – Jönköping.
Emilia Forsberg – Alingsås.
Klara Jönsson – Linköping.
Andreas Joakimson – SAU. andreas@ungtro.com Projektledare

Operativ grupp

Sara Vittgård – Musikkonsulent SAU. sara.vittgard@sau.nu
Peter Claesson – Fintorp. claesson_peter@hotmail.com
Niklas Nisse Persson – Åsarp. Niklaspersson1993@gmail.com
Lena Bjuvensjö – Hillerstorp. lena.bjuvensjo@gmail.com
Sara Linnarsson – Laholm. sara@missionshuset.se
Öivind Peterson – Forserum. Oivind.Peterson@homeline.se
Alexandra Vittgård – Aneby.
Andreas Thoursie – Ölmstad.
Bengt Gustavsson – Kärda. benca@karda.se
Andreas Joakimson – SAU. andreas@ungtro.com Projektledare
m fl

Gullbrannagården – Boende

Vill du ha mer info om Gullbrannagården och boende:
www.gullbrannagarden.se
mail@gullbrannagarden.se
Telefon 035-241 21 00

Medverka

Vill du medverka eller har du förslag på akter som du tycker ska vara med?
Eller har du någon annan idé till festivalen?
Kontakta: Andreas Joakimson. andreas@ungtro.com

Utställare

Vill du ställa ut på festivalen och nå en stor publik med ditt budskap?
Vi kan erbjuda en utställningsplats utomhus på ca 6 kvadratmeter för 4 000 kr där 2 festivalpass och framdragen el ingår. (Det går även få andra mått och komma med andra önskemål på utställningsplatsen)
Kontakta: Andreas Joakimson. andreas@ungtro.com

PRESS & ACKREDITERING

Anmälan om pressackreditering.
Kontakta: Andreas Joakimson. andreas@ungtro.com
Pressansvarig på plats: Jacob Carlzon. jacob.carlzon@sau.nu

I samarbete med

Frågor?

Kontakta festivalgeneral Andreas Joakimson

andreas@ungtro.com